Klub Angello

[lokalizacja]
ul. Czernichowska 62 (Starołęka)

klubangello1@wp.pl
biuro@klubangello.pl

[telefon]

O klubie

Nasz klub powstał w 1995 roku. Od początku swego istnienia zajmujemy się organizacją tzw. „imprez zamkniętych” dla firm, instytucji, studentów oraz klientów indywidualnych.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie gastronomiczne, a wszystkie serwowane przez nas potrawy są przygotowywane na miejscu w Klubie Angello. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, ale nie są nam obce potrawy kuchni międzynarodowej.

Dysponujemy powierzchnią, która pozwala ugościć od 30 do ok. 150 osób.

W czasie wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma ciekawymi zespołami muzycznymi, dj’ami, tancerzami oraz agencjami artystycznymi. Sprawia to, że organizowane przez nas imprezy zapadają na długo w pamięci naszych gości.

Dysponujemy własnym, wysokiej klasy sprzętem nagłaśniającym, oświetleniowym, audiowizualnym.

Dzięki miłej obsłudze i atrakcyjnej lokalizacji nasz klub jest miejscem, którego poszukujecie. Serdecznie zapraszamy!

Referencje:

…i wiele Innych.